Dezinfekce

Dezinfekce je důležitá nejen ve firmách, ale také v domácnostech. Působí jako důležitá prevence před přenosem různých nemocí, bakterií a virů. Brání nakažení osob, ale odstraňuje také nebezpečné plísně. Dobře a kvalitně provedená dezinfekce je důležitá pro zachování zdraví osob.

Kdy dezinfikovat?

Dezinfekce se provádí za účelem zničení škodlivých mikroorganizmů jako jsou viry, houby, plísně a bakterie. Minimalizuje riziko vzniku infekcí, alergií a různých onemocnění.

Dezinfikovat je třeba preventivně. Preventivní dezinfekce se provádí za účelem zničení škodlivých mikroorganizmů. Pokud v nějakém místě objektu vznikne plíseň, je třeba provést akutní dezinfekci. Plíseň může způsobovat plicní mykózu, rozvinutí dýchacích problémů a jaterních onemocnění nebo plíseň kůže a nehtů. Proto neváhejte a jednejte rychle. Pomůžeme vám zbavit se plísně nejen u Vás doma.

Dezinfekce – naše služby

Poskytujeme služby v oblasti dezinfekce firmám, ale i jednotlivcům. Zajistíme pro vás realizaci dezinfekce od akutních zásahů až po preventivní pravidelné ošetření. Dezinfikujeme průmyslové a skladovací prostory, ubytovací zařízení, domy a byty (dezinfekce po změně nájemníka, dezinfekce po zemřelých, dezinfekce při vyklízení půdních prostor, apod.), dopravní prostředky, veřejné budovy a další.

Garantujeme vám bezpečné a rychlé provedení dezinfekce s dodržením hygienických postupů. Neodbornou dezinfekcí hrozí riziko vzniku alergií nebo nebezpečí otravy osob, dětí a domácích zvířat. S námi máte jistotu, že k ničemu takovému nedojde. Pro přesnou kalkulaci služeb a konzultaci nás neváhejte kontaktovat.