Deratizace

Zajišťujeme služby v oblasti deratizace, tedy hubení hlodavců. Zbavíme vás myší, potkanů, krys a dalších drobných hlodavců, kteří se mohu vyskytovat ve Vašem okolí.

Jsme si vědomi toho, jak nepříjemné je mít doma nebo ve firmě myši, potkany či jiné nezvané hosty. Zanechávají za sebou výkaly, překousané kabely, nakousané obaly nebo mohou samovolně pohybem spouštět čidla alarmů a způsobovat mnohé další problémy. Někteří hlodavci jako například potkani navíc přenáší různé druhy nemocí, které ohrožují zdraví Vás i Vašich domácích mazlíčků.

Provedení deratizace odbornou firmou je mnohem efektivnější a účinnější než likvidace myší a potkanů svépomocí. Máme více než 20 let zkušeností v oblasti deratizace. Určíme, proti jakému druhu hlodavce se deratizace provádí a podle toho uzpůsobíme postup deratizace. Deratizace tak bude velmi efektivní.

Kde a jak často je třeba provádět deratizaci?

Hubení hlodavců, deratizace, se nejčastěji provádí ve sklepech, garážích, přízemních prostorách nebo například na půdách. Dále se hlodavci vyskytují také v různých výrobních halách, prodejnách či skladech. Zde všude jsou nežádoucí a je třeba provést odbornou deratizaci. V těchto prostorách je vhodné provádět preventivní deratizaci ideálně jednou až dvakrát ročně. V případě, že je prostor hlodavci viditelně zasažen, je třeba provést akutní deratizaci i mimo běžnou prevenci.

Jak deratizace probíhá?

Poté, co nás kontaktujete, s Vámi probereme problém a následně jej vyhodnotíme na základě telefonické konzultace, v případě potřeby až po osobní návštěvě. Vypracujeme cenovou nabídku, kterou společně odsouhlasíme a poté zahájíme deratizační práce. Využitím služeb odborníka minimalizujete riziko otravy necílových živočichů.